Autodílna

Autodílna Střední školy Rokycany zajišťuje:

• běžné mechanické opravy osobních automobilů všech značek
  • diagnostiku VW, AUDI, ŠKODA, SEAT, PEUGEOT, CITROEN
  • pneuservis
Co dělá:

Pořádá kurzy k získání řidičského oprávnění na skupinu „B“, lze domluvit i další skupiny (všechny A, C a E)

Kdy to dělá:

Kdykoliv (ideální, když se Vás sejde 5)

Co za to chce:

Cena „B“: 7740,- Kč, ostatní dle domluvy

Kde nás najdete:

Zájemci hlaste se u Ing. Olšara kabinet č. 207 (vedle sborovny), nebo u pana Kožíška (kancelář automechaniků)

Dokumenty ke stažení:

Žádost o přijetí k výuce a k výcviku – tisknout oboustranně
Lékařský posudek o zdravotní způsobilosti

Elektronická přihláška

On-line přihlašování žáků do autoškoly zajišťuje aplikace Moje Autoškolaelektronická evidence výuky a výcviku pro autoškoly.

Svářečská škola a dílna

Svářečská škola Střední školy Rokycany nabízí:

• Základní kurzy:

ZK 111 1.1 – ruční obloukové svařování obalenou elektrodou, nelegované a nízkolegované oceli – 160 hodin
ZK 311 1.1 – ruční plamenové svařování kyslíko-acetylenovým plamenem, nelegované a nízkolegované oceli – 160 hodin
ZK 135 1.1 – ruční obloukové svařování tavící se elektrodou v aktivním plynu, nelegované a nízkolegované oceli – 160 hodin
ZK 141 8 – ruční obloukové svařování netavící se elektrodou v inertním plynu, korozivzdorné oceli – 160 hodin

• Krátkodobé kurzy:

ZP 311-2 1.1 kurz řezání plamenem – 24 hodin
ZP 135-1 1.1 stehování el. obloukem v CO2 – 32 hodin

• Doškolení a přezkoušení svářečů a zaškolených pracovníků

Doškolení a přezkoušení svářečů a zaškolených pracovníků trvá minimálně 3 hodiny a déle, v závislosti na počtu metod.

Aktuální ceník ke stažení ZDE

Přihláška do základního kurzu svařování ZDE

Hostinská činnost

Hostinská činnost Střední školy Rokycany nabízí:

V rámci výuky oborů vzdělání Gastronomie a Kuchař – číšník škola provozuje hostinskou činnost, která zahrnuje přípravu teplých a studených pokrmů, podávání nápojů a obsluha hostů. Ročně pořádá škola zhruba 30 těchto akcí různého rozsahu. Ve škole na základě předchozí domluvy si lze objednat kompletní zajištění společenských akcí.

Formulář pro objednávku

Žákovská prodejna Střední školy Rokycany je určena pro praktický výcvik žáků oborů vzdělání Obchodník a Prodavač. Je umístěna v přízemí hlavní budovy SŠ Rokycany.

Žáci i veřejnost si zde mohou zakoupit:
– široký sortiment nealkoholických nápojů,
– výrobky studené kuchyně,
– uzeniny,
– mléčné výrobky,
– pekařské výrobky čerstvé i trvanlivé,
– sladkosti,
– základní sortiment školních potřeb, atd.

Provozní doba prodejny: Pondělí – Pátek  7.00 – 14.00 hodin

Ubytování Střední školy Rokycany

Aktuální informace o ubytování poptávejte telefonicky na čísle 371 728 523.