Školní jídelna SŠ Rokycany

AKTUÁLNÍ INFORMACE PRO STRÁVNÍKY!

Na stránce školní jídelny si můžete stáhnout přihlášku ke stravování a povolení k inkasu pro nový školní rok 2022/2023.

Karty určené pro školní jídelnu jsou díky změně na čipový systém nefunkční, je proto nutné si je vyměnit za nové čipy u vedoucí školní jídelny.

Přihlášení/odhlášení jídel je možné přes strava.cz  kód jídelny 0077. Přihlašovací údaje na vyžádání u vedoucí školní jídelny.

Kvalitní a vyvážená strava je základem pro správné fungování každého lidského organismu. Proto naše jídelna umožňuje školní stravování žákům, závodní stravování zaměstnancům, ale i jiným strávníkům – veřejnosti v tzv. doplňkové činnosti.

Výdej obědů pro veřejnost probíhá v době, kdy mají žáci vyučování a jídelna je volná.
Ve školním roce 2018/2019 proběhla kompletní rekonstrukce kuchyně i prostor pro stravování.

Chcete navštěvovat naši jídelnu?

Satčí vyplnit a vytisknout přihlášku a poté ji donést do kanceláře jídelny (budova SŠ Rokycany).
Přihláška ke stravování

povolení k inkasu ke stažení ZDE

Výdej obědů ve školní jídelně v časech: 10:30 – 11:00 a 11:00 – 13:00 hodin.
Cena oběda je 105,- Kč (včetně DPH), do jídlonosiče je cena oběda 110,- Kč.

Obědy je možné přihlašovat elektronicky na www.strava.cz – výběr zařízení 0077. Přihašovací údaje získáte u vedoucí školní jídelny.
Od školního roku 2014/2015 vaříme i pro domov mládeže.

Jeřabinová 96, 33701 Rokycany

Otevírací doba kanceláře: