Z důvodu rekonstrukce střechy na naší škole

dbejte zvýšené opatrnosti při vstupu do areálu.

Přísný zákaz vstupu na staveniště!

vrátnice:  371 724 701

DOKUMENTY KE STAŽENÍ

ŠVP Domov mládeže | Vnitřní řád | Přihláška k ubytování | Žádost o příspěvek na ubytování

ÚVODNÍ INFORMACE

Střední škola, Rokycany od 1.7.2014 nabízí možnost ubytování v Domově mládeže, který se nachází v Rokycanech, Františka Kotyzy 1026 v blízkosti centra města. Současná kapacita Domova mládeže je 30 ubytovaných žáků, kteří jsou ubytováni v posledním patře budovy v pokojích I. kategorie (dle vyhlášky č. 108/2005 Sb., o školských výchovných a ubytovacích zařízeních a školských účelových zařízeních v platném znění).
Domov mládeže nabízí možnost celodenního stravování a aktivního trávení volného času prostřednictvím zájmových kroužků a bohatého programu. Zároveň město Rokycany nabízí plnohodnotný kulturní, společenský i sportovní život.

…...pár slov od žáků ubytovaných v Domově mládeže…..

„Nový kamaráde, nová kamarádko,
píšeme ti z Domova mládeže Rokycany, který provozuje Střední škola, Rokycany.  Studujeme na různých školách v Rokycanech a jsme z různých částí Plzeňského kraje, ale i ze vzdálenějších míst naší vlasti. Přes celý týden bydlíme na Domově mládeže. Máme zde několik dvou a třílůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením, společenskou místností s TV a DVD, internetovou učebnu, posilovnu a kuchyňku s útulnou jídelnou.
Starají se o nás tři vychovatelky, které zaplňují různými aktivitami náš volný čas. Dbají, abychom se nenudili, ale také se učili. Snídáme a večeříme vždy společně. Vynikající jídlo nám vaří a dodávají paní kuchařky ze SŠ Rokycany. Hlady tu rozhodně netrpíme a moc nám všem chutná.
 A teď se představíme:

• Já jsem Kuba, je mi 17 let a spolu se čtyřmi kamarády studujeme na Gymnáziu a SOŠ Rokycany, obor Informační technologie. Všichni jsme z Tachovska a na domově mládeže bydlíme již třetím rokem. Moc se nám  tu líbí, skvělé jsou exkurze, výlety a naše hezké holky :-).
  • Já se jmenuji David, je mi 18 let, studuji na SŠ Rokycany, obor Mechanik seřizovač, bydlím zde třetí rok. Mám rád  sledování TV  a rychlé připojení na internet (Wi-Fi). Těším se každý měsíc na společný bowling a každý večer na velkou a dobrou večeři :-).
  • My jsme dvě spolubydlící – Štěpánka a Nikola, studujeme na SŠ Rokycany, obor Kuchař – číšník. Na DM  jsme  prima parta, navštěvujeme společně posilovnu, chodíme plavat do krytého bazénu, který je nedaleko nás a nejraději hrajeme společenské hry, u kterých se pořádně zasmějeme……. Zkrátka každý den je jiný, každý den se tady něco děje a nuda u nás rozhodně nebydlí :-).

Tak co? Chceš se přijít mezi nás podívat, bydlet tu s námi, najít si tu nové kamarády a zažít spoustu legrace? Klidně nás můžeš navštívit po domluvě s vychovatelkami na tel. čísle: 371 724 701 nebo na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Tak přijď a uvidíš sám/a:-).

Ahoj, těší se na tebe kamarádi
                                                   Kuba, David, Štěpánka, Nikola a ostatní….“

domov mládeže

listopad 2017