Střední škola, Rokycany, Jeřabinová 96/III

Domov mládeže při Střední škole, Rokycany, Jeřabinová 96/III

nabízí ubytování ve školním roce 2018/2019

pro žáky SŠ Rokycany a Gymnázia a SOŠ Rokycany.

KONTAKT

vrátnice:  371 724 701

DOKUMENTY KE STAŽENÍ

 ŠVP Domov mládeže | Vnitřní řád | Přihláška k ubytování | Žádost o příspěvek na ubytování

NABÍDKA UBYTOVÁNÍ PRO ŠKOLNÍ ROK 2018/2019

Domov mládeže při Střední škole, Rokycany, Jeřabinová 96/III nabízí ubytování ve školním roce 2018/2019 pro žáky SŠ Rokycany a Gymnázia a Střední odborné školy Rokycany.

Žáci jsou ubytováni ve dvou a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Zajištěna je celodenní strava, kde snídaně a večeře jsou podávány na kuchyňce DM, obědy jsou zajištěny ve školách žáků. Částka za měsíční ubytování činí 1100,- Kč, stravné se platí podle odběru žáka.

ÚVODNÍ INFORMACE

Střední škola, Rokycany od 1.7.2014 nabízí možnost ubytování v Domově mládeže, který se nachází v Rokycanech, Františka Kotyzy 1026 v blízkosti centra města. Současná kapacita Domova mládeže je 30 ubytovaných žáků, kteří jsou ubytováni v posledním patře budovy v pokojích I. kategorie (dle vyhlášky č. 108/2005 Sb., o školských výchovných a ubytovacích zařízeních a školských účelových zařízeních v platném znění).
Domov mládeže nabízí možnost celodenního stravování a aktivního trávení volného času prostřednictvím zájmových kroužků a bohatého programu. Zároveň město Rokycany nabízí plnohodnotný kulturní, společenský i sportovní život.

…...pár slov od žáků ubytovaných v Domově mládeže…..


„Nový kamaráde, nová kamarádko,
píšeme ti z Domova mládeže Rokycany, který provozuje Střední škola, Rokycany.  Studujeme na různých školách v Rokycanech a jsme z různých částí Plzeňského kraje, ale i ze vzdálenějších míst naší vlasti. Přes celý týden bydlíme na Domově mládeže. Máme zde několik dvou a třílůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením, společenskou místností s TV a DVD, internetovou učebnu, posilovnu a kuchyňku s útulnou jídelnou.
Starají se o nás tři vychovatelky, které zaplňují různými aktivitami náš volný čas. Dbají, abychom se nenudili, ale také se učili. Snídáme a večeříme vždy společně. Vynikající jídlo nám vaří a dodávají paní kuchařky ze SŠ Rokycany. Hlady tu rozhodně netrpíme a moc nám všem chutná.
 A teď se představíme:

  • Já jsem Kuba, je mi 17 let a spolu se čtyřmi kamarády studujeme na Gymnáziu a SOŠ Rokycany, obor Informační technologie. Všichni jsme z Tachovska a na domově mládeže bydlíme již třetím rokem. Moc se nám  tu líbí, skvělé jsou exkurze, výlety a naše hezké holky :-).
  • Já se jmenuji David, je mi 18 let, studuji na SŠ Rokycany, obor Mechanik seřizovač, bydlím zde třetí rok. Mám rád  sledování TV  a rychlé připojení na internet (Wi-Fi). Těším se každý měsíc na společný bowling a každý večer na velkou a dobrou večeři :-).
  • My jsme dvě spolubydlící – Štěpánka a Nikola, studujeme na SŠ Rokycany, obor Kuchař – číšník. Na DM  jsme  prima parta, navštěvujeme společně posilovnu, chodíme plavat do krytého bazénu, který je nedaleko nás a nejraději hrajeme společenské hry, u kterých se pořádně zasmějeme……. Zkrátka každý den je jiný, každý den se tady něco děje a nuda u nás rozhodně nebydlí :-).


Tak co? Chceš se přijít mezi nás podívat, bydlet tu s námi, najít si tu nové kamarády a zažít spoustu legrace? Klidně nás můžeš navštívit po domluvě s vychovatelkami na tel. čísle: 371 724 701 nebo na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Tak přijď a uvidíš sám/a:-).

Ahoj, těší se na tebe kamarádi
                                                   Kuba, David, Štěpánka, Nikola a ostatní….“

 

domov mládeže
domov mládeže
domov mládeže
domov mládeže
domov mládeže
domov mládeže
domov mládeže
domov mládeže
domov mládeže
domov mládeže
domov mládeže
domov mládeže
domov mládeže
domov mládeže
domov mládeže
domov mládeže
domov mládeže
domov mládeže
domov mládeže
domov mládeže

 

 

Hledat

Kontakt

Střední škola, Rokycany,
Jeřabinová 96/III
337 01 Rokycany
tel.: 371 728 523
fax: 371 725 597
e-mail:
stredni@skola-rokycany.cz
IČO: 18242171
RED-IZO: 600009858
Datová schránka: 52cdsvx

rychlý kontakt
vedení školy
pedagogický sbor